informatyczna.waw.pl - obsługa informatyczna dla firm
Tutaj jesteś: Informatyczna.waw.pl

Obsługa informatyczna firm - referencje

  • BookMaster.pl

    BookMaster.plKsięgarnia internetowa BookMaster.pl - sprzedaż wysyłkowa: 250.000 tytułów na 2.500 tematycznych półkach. Duży wybór książek, muzyki, filmów - niskie ceny.
  • Bestsellery.pl

    Bestsellery.plBestsellery.pl od wielu lat są sprawdzonym i zaufanym dystrybutorem ponad 193588 różnych produktów z kategorii: książek, elektronicznych booków, oraz wszelkiego rodzaju multimediów. Zaufaj profesjonalistom, i znajdź coś dla siebie. U nas zawsze czekają atrakcyjne rabaty.
  • Kokoschka sp. z o.o.

    Kokoschka sp. z o.o.Firma KOKOSCHKA powstała w 1991 w Niemczech. Od 2008 roku powiększyliśmy naszą działalność na teren Polski. Nasza Firma specjalizuje się w diamentowej technice wiercenia. Otwory wykonujemy wiertłami koronowymi w betonie zbrojonym, kamieniu, cegle i innych materiałach wykorzystywanych w budownictwie. Powyższe prace przeprowadzamy metodą bezudarową i bezpyłową (na mokro). Posiadany przez nas wysokiej klasy sprzęt umożliwia wiercenie otworów o dużym zakresie średnic i głębokości.

Nowoczesny outsourcing IT

Creative-IT to firma oferująca usługi informatyczne dla firm w Warszawie i nie tylko. Działanie firmy na współczesnym rynku jest niemożliwe bez komputerów i sieci informatycznych, nawet tych najmniejszych. W każdej firmie niezbędny jest komputer z dostępem do internetu oraz kompatybilne z nim urządzenia, jak na przykład skaner, drukarka czy faks. Informatyzacja przedsiębiorstw znacznie podniosła tempo pracy. Nawet niewielkie firmy zatrudniające kilkudziesięciu pracowników posiadają od kilku do kilkudziesięciu urządzeń, które trzeba konserwować. Nasze usługi informatycznepomogą Wam zaoszczędzić sporo pieniędzy na tworzeniu własnego IT. Obsługa informatyczna firmy Creative-IT jest kompleksowa. Przedsiębiorstwo oferuje m.in. serwis urządzeń komputerowych, a także doradztwo w zakresie potrzebnego sprzętu.

© 2018 informatyczna.waw.pl - obsługa informatyczna Warszawa, Obsługa informatyczna, usługi informatyczne warszawa
Realizacja: CREATIVE-IT, Pozycjonowanie stron: SeoBusiness.pl